Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[INFO] "Nasi" dilerzy

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez heretyk
    mamy kogoś w salonie Audi
    Co potrzebujesz z Audi?

    Komentarz


    • #52
      mamy i w Audi i w BMW..
      Polbis Auto Toruń zaprasza po nowe Skody :-)
      Info na priv

      Komentarz


      • #53
        Czy mamy kogoś z Opla?

        Komentarz


        • #54
          TomaszW, danielcio na Opla
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez SS
            TomaszW, danielcio na Opla
            Sądziłem, że ma tylko Skodę.

            Komentarz


            • #56
              TomaszW, ma tego więcej :wink: Ja wziąłem Kia
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • #57
                Ja właśnie odebrałem nowe auto i co mogę powiedzieć o naszych dealerach? Wszystkich bardzo polecam, a kontaktowałem się między innymi z:
                - Panem Michałem z salonu ZIMNY z Piotrkowa
                - Danielciem z salonu INTER AUTO z Krakowa
                - Panem Jakubem z salonu PORSCHE INTER AUTO z Poznania
                - Panem Marcinem z salonu AUTO LUZAR z Wieliczki
                - Rafim22 z salonu ZIMNY z Łodzi

                Wszyscy są bardzo profesjonalni, chętni do pomocy i dają dobre ceny.

                Ja zdecydowałem się skorzystać z oferty naszego forumowego kolegi Rafała (rafi22), który nie tylko dał mi świetną cenę, ale wykazał się również szybkimi i merytorycznymi odpowiedziami na moje kolejne wyceny. Na całym etapie realizacji zamówienia informował mnie co i jak i zabiegał w centrali o terminową produkcję zamówionego auta. No i ponadto lokalizacja - świetny dojazd z Warszawy. Reasumując, polecam wszystkich wyżej wymienionych, a w szczególności Rafała
                2006 - 2016 --> O1 1.9 TDI ASV: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24133
                2016 --> O3 1.4 TSI: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=95492

                Komentarz


                • #58
                  Dzisiaj dokonałem zamówienia O3 w salonie, mogę z czystym sumieniem polecić poniższe osoby:
                  - Pan Marcin z salonu Luzar w Wieliczce (świetny kontakt, rzeczowa rozmowa),
                  - Pan Szymon z salonu GALL-ICM we Wrocławiu,
                  - Pan Rafał z salonu ZIMNY z Łodzi (gdzie otrzymałem najlepszą ofertę i zamówiłem autko).

                  Szczerze polecam rozejrzeć się po "okolicy" przed zamówieniem.

                  Komentarz


                  • #59
                    Ja mogę polecić Pana Tomasz Pierścieniewskiego ([email protected]) ze Skody Auto Wimar Centrum (Salon Jerozolimskie).
                    Dostałem bardzo dobrą ofertę na miejscu i w dodatku nie musiałem wpłacać żadnej zaliczki, totalnie zero złoty

                    Wcześniej oczywiście wysłałem zapytania do wszystkich forumowych dilerów i tylko 2 z nich było w stanie zaoferować cenę lepszą o ok. 1000 zł przy wycenie katalogowej circa 113k zł. Stwierdziłem, że różnica jest za mała i postanowiłem wesprzeć lokalny, warszawski rynek :wink:
                    Podsumowując poza profesjonalnym i przede wszystkim cierpliwym podejściem, od Pana Tomasza dostałem naprawdę bardzo przyzwoitą ofertę.
                    Był to też jedyny sprzedawca (jeździłem przynajmniej z czteroma) z którym normalnie spokojnie można było pojeździć na jazdach próbnych i to tam gdzie ja chciałem, a nie szybką dealerową trasę 8)

                    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza
                    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                    Komentarz


                    • #60
                      DO USUNIĘCIA
                      O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                      Komentarz


                      • #61
                        mundito79 - Bednarek, Łódź, Skoda, VW, MINI i BMW

                        Jakiś kontakt do tego Kolegi?

                        Komentarz


                        • #62
                          Serdeczne i duże podziękowania dla kolegi danielcia za pełen profesjonalizm,pomoc i doradzanie w kwestii zakupu OIII,jak również za zrobienie bezkonkurencyjnej ceny za samochód,współpraca z takimi sprzedającymi to czysta przyjemność :!: Od wczoraj cieszę się nowym nabytkiem Tak więc gorąco polecam dokonanie zakupu u danielcia,serdecznie pozdrawiam :thank: :bow k


                          TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                          Komentarz


                          • #63
                            Powtórnie poćwiczyłem zamówienie nowej Skody - tym razem Citigo. Tym razem interesowały mnie egzemplarze z wyprzedaży rocznika.

                            Najbardziej wpadła mi w oko srebrna Ambition z 2016 roku (MR 2017) z salonu:
                            Auto Salon Murawski i Luzar
                            ul. Jedynaka 4, 32-020 Wieliczka
                            ze względu na najniższą cenę.
                            Sprzedawca:
                            Rafał Jarczyk
                            Telefon 12 25 27 429 kom. 514 939 398
                            E-mail [email protected]
                            Potwierdzam, błyskawiczny kontakt i atrakcyjna cena!!! jeszcze obniżona w pierwszej rozmowie i dołożone koło zapasowe. Polecam

                            I teraz: zakup - ponownie w Łodzi – ZIMNY.
                            Rafał Gatczenia [email protected]
                            697 083 678
                            Tu na forum rafi22
                            Od Rafała kupiłem też swoją O III w marcu 2015 roku. I tym razem dał mi kilka różnych wariantów z wyprzedaży i do produkcji i finalnie - autko identyczne jak w Wieliczce (MR 2017 i kolor i wyposażenie), cena identyczna plus finalnie jeszcze drobne upusty na dodatkach i dużo bliżej. Łącznie wyszło bardzo atrakcyjnie. Tak więc czekam na sygnał i niebawem ruszam znowu odwiedzić Rafała - po odbiór Citka. Polecam ponownie!!!
                            pozdrawiam - Darek

                            Komentarz


                            • #64
                              Byłem odebrałem, jestem mega zadowolony!. Rafała już polecałem dwukrotnie. Teraz polecę nowy salon Zimnego na Rzgowskiej w Łodzi. O III odbierałem ze starego salonu. Citigo już z nowego! Pełen wypas. Warunki luksusowe. Miło patrzeć jak firma zasłużenie się rozwija.
                              Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #65
                                Chcialbym zaktualizowac nasza liste naszych dealerow.

                                Otóż - szczerze polecam forumowicza - Jarek104 - doskonały kontakt i obsługa, świetne ceny :-)

                                Poniżej dane (podaję za zgodą Jarka):

                                Jarosław Szułczyński, Specjalista ds. Sprzedaży
                                Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Polbis Auto Toruń
                                TEL. KOM +48 664 496 337
                                [email protected],
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                Spalanie - Motostat.pl

                                Komentarz


                                • #66
                                  Za niedługo odbieram swoją Octavię, dlatego chętnie podzielę się moimi doświadczeniami z forumowymi sprzedawcami… Pytałem m.in. w InterAuto Kraków (Daniel), Zimny Auto (Rafał), Z&Z Auto Złomańczuk Toruń (Jarek). Generalnie wszystkich oceniam bardzo dobrze i szczerze polecam. Poniżej kilka zdań o każdym:

                                  Daniel z Krakowa (danielcio) – bardzo surowy w kontaktach, odpowiedzi w jednym zdaniu, trochę zobojętniale, bez emocji i zaangażowania na początku, ale oferta od razu najlepsza.
                                  Kontakt do Daniela: [email protected]

                                  Jarek z Torunia (jarek104) – super kontakt i bardzo duże zaangażowanie. Jarek od razu próbował wejść z moją skórę i poszukać rozwiązania odpowiadającego wszystkim moim oczekiwaniom. Doskonały doradca (również w kwestiach finansowania), jednocześnie bez zbytniego narzucania się i wciskania wszystkiego co się tylko da. Wręcz przeciwnie – często sugerował zastanowić się nad niektórymi opcjami bo np. nie są warte swojej ceny i w rzeczywistości mało przydatne. Oferta cenowa również bardzo atrakcyjna, nieznacznie wyższa od Danielcia.
                                  Kontakt do Jarka: [email protected], 664 496 337

                                  Rafał z Łodzi (rafi22) – tak jak Jarek z Torunia, klasa premium wśród sprzedawców. Pełne zaangażowanie przy konfiguracji auta, szybkie odpowiedzi na zmiany w konfiguracji, szczegółowe wyjaśnienia i podpowiedzi. W przypadku większych wątpliwości (np. wersja kolorystyczna pakietu dynamic) podpowiedź poprzez organizację i prezentację obu wersji na żywo. Oferta cenowa bardzo atrakcyjna (ten sam poziom co Jarek). W związku ze zmianą sytuacji i podejścia do finansowania również szybka reakcja i pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania.
                                  Kontakt do Rafała: [email protected], 697 083 678

                                  Do Łodzi mam bliżej niż do Torunia i był to jeden z głównych argumentów za ostatecznym wyborem. Auto zamówiłem u Rafała. Finał transakcji planowany na początku roku… gdy stanę się już właścicielem wrócę i poinformuję jak wyglądała sprawa na finiszu.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Jeżeli, ktoś szuka Skody, Vw, Audi zapraszam na priv do mnie. Pracuje Auto Wimar Centrum Warszawa, [email protected] telefon: 664 952 501
                                    Ostatnio edytowany przez eaglemirek; 9082.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Również polecam forumowicza - Jarek104 - świetny kontakt, świetne ceny. Nie obyło się bez przygód ale mam auto które chciałem
                                      Odebrane tuż przed świętami
                                      ŠKODA OCTAVIA MY2017 1.4 TSI 150KM Liftback

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Chciałbym polecić sprzedawcę z CARSED Mińsk Mazowiecki, Wojciecha Dejer tel.+48 694 432 732, e-mail: [email protected], można go wpisać w zamian za jaczak1 - Carsed Mińsk Mazowiecki, w ofercie Skoda i VW, który już tam nie pracuje.


                                        P.s. Podziękowania również dla Rafał z Łodzi (rafi22) za pomoc w poszukiwaniach auta.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez Rafall Zobacz wpis
                                          Daniel z Krakowa (danielcio) – bardzo surowy w kontaktach, odpowiedzi w jednym zdaniu, trochę zobojętniale, bez emocji i zaangażowania na początku...
                                          dokładnie , wysłałem zapytanie z konfiguracją Superba a dpowiedź była taka:

                                          "Witaj
                                          Samochód wyjdzie ... zł"

                                          a spodziewałem się jakiegoś pdfa z wyceną i wyszczególnieniem
                                          ale przyznać trzeba że cena była dobra, ale nie najniższa jednak.

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zgodnie z sugestią powyżej , podaję swoje dane : Auto Group Luzar - Skoda Wieliczka ul. Jedynaka 4 . Pytać o Roberta
                                            .Podaję również telefon : 514-600-027 . Służę pomocą w każdej sprawie .Pozdrawiam wszystkich .

                                            User Profile - Octavia Club Polska

                                            Skopiowałem z innego wątku. Kolega sam się ujawnił.
                                            Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                              Zgodnie z sugestią powyżej , podaję swoje dane : Auto Group Luzar - Skoda Wieliczka ul. Jedynaka 4 . Pytać o Roberta
                                              .Podaję również telefon : 514-600-027 . Służę pomocą w każdej sprawie .Pozdrawiam wszystkich .
                                              Ja również mogę polecić. Sąsiad kupił pół roku temu Rapida Spaceback w bardzo dobrej cenie. Wszystko przebiegło tak jak powinno. Cena najlepsza spośród otrzymanych ofert.
                                              Rafał

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                                Zgodnie z sugestią powyżej , podaję swoje dane : Auto Group Luzar - Skoda Wieliczka ul. Jedynaka 4 . Pytać o Roberta
                                                .Podaję również telefon : 514-600-027 . Służę pomocą w każdej sprawie .Pozdrawiam wszystkich .

                                                Skopiowałem z innego wątku. Kolega sam się ujawnił.
                                                u Pana Roberta kupiłem swojego Superba
                                                polecam, bardzo dobra cena i kontakt, wszystko sprawnie i ekspresowo załatwione

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Witam, skoro lista "nasi dilerzy" wciaz sie powieksza to i ja chcialem polecic od siebie pana Piotra Giersza z Minska Maz. +48 600 094 580 [email protected] : bardzo dobry kontakt osobisty, tel. i mailowy, profesjonalne podejscie do klienta , pomoc w wyborze opcji przy konfiguracji auta ktore okazaly sie malo "przydatne" i wysoka kultura osobista. Nie znam jeszcze daty kiedy auto bedzie wyprodukowane ale jak do tej pory wszystko przebieglo pomyslnie. Chcialem tez pozdrowic pana Jarka z Torunia ( jego cena okazala sie najlepsza) i posrod pozostalych sprzedawcow ( niektorzy z listy nawet niepofatygowali sie odpisac na maile) zasluguje na uwage rowniez pan Tomasz Pierscieniewski z W-wy (pomimo ograniczen narzuconych odgornie za powazne podejscie do sprawy zakupu auta i szczerosc w wymianie informacji)...

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Jeśli mamy kogoś w salonie BMW to proszę o namiary.

                                                    Dzięki!
                                                    Jest:
                                                    O2 FL RS, 2009 2.0 TDI CR, 190KM, 410Nm by SoftCar
                                                    Była:
                                                    O1 Tour 2006, 1.6 BFQ + LPG BRC Seq24
                                                    O1 1998, 1.6 AEE + LPG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X